Pytania do bohaterów

 
Jeżeli macie jakieś pytania do bohaterów, coś Was ciekawi, bądź nie jesteście czegoś pewni, to właśnie Tutaj, możecie się tego dowiedzieć! Zadajcie pytania bohaterom i zobaczcie, co na nie odpowiedzą ;3


36 komentarzy:

 1. Do Zayna: Co tak naprawdę czujesz do Millie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zayn: Millie? Huh, to naprawdę niezła dziewczyna. Naturalnie podoba mi się jako kobieta, ma cudowne ciało, a wkońcu jestem facetem i zdecydowanie rzuca mi się to w oczy, ale czy coś do niej czuję? Poza pociągiem seksualnym - stanowcze NIE.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Postaram się go dodać jeszcze w tym tygodniu ;3
   I przy okazji przepraszam, za tak długie zwlekanie.

   Usuń
 3. Do Millie: Czemu tak bardzo nie przepadasz za Rivian?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Millie: Cóż, ujmę to tak... Na tym świecie istnieje wiele istot ludzkich. Dzielą się one na dwie grupy: ludzi i podludzi. Ja, naturalnie, należę do tej pierwszej części, jednak biedna Jackson nie miała tyle szczęścia. Chyba nie sądzisz, że powinnam się spoufalać z kimś TAKIM (niegodnym uwagi), huh?

   Usuń
 4. Do Louisa: Masz kogoś na oku, przystojniaczku? ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Louis: Hahah, czyżbym wyczuł namacalną propozycję? Przykro mi kocie, ale już sobie upatrzyłem pewien "obiekt", z którego nie zamierzam tak szybko zrezygnować.
   PS Chociaż pocieszycielskich przytulasków z płcią piękną, nigdy dość!

   Usuń
 5. Do Zayna: Przy Riv zawsze stajesz sie taki "potulny". Dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zayn: Ja NIGDY nie jestem POTULNY - raczej nie przypominam rasowego labradora, który bezmyślnie wywala jęzor na wierzch i macha głupkowato ogonkiem.
   Przy Riv staram się hamować - akt zwykłej troski i opiekuńczości.

   Usuń
 6. Kiedy bedzie 16 rozdzial !??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, mam już za sobą połowę następnego rozdziału, więc jest szansa, że pojawi się on jeszcze w tym tygodniu ;)

   Usuń
 7. Pytanie do Hazzy:
  -Co czujesz do Rivian?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Harry: Nasze relacje są dość... skomplikowane. Jeśli mam być szczery, to sam nie raz nie potrafię zrozumieć swojego postępowania względem niej. Z całą pewnością nie jest mi obojętna i pragnę jej szczęścia bardziej niż swego własnego. Nie byłym również w stanie trzymać się od niej z daleka. Zawsze gdy coś robię, to zastanawiam się "A co powie na to Rivian? Czy byłaby z tego zadowolona?". Zupełnie jakby stała się moją obsesją. Problemem jednak nie jest tutaj niewyjaśniona relacja, a niejaki Zayn Pieprzony Malik. To jego osoba wszystko chrzani i sprawia, że staje się o wiele bardziej trudniejsze. Bo czy jest sens czuć coś do osoby, która kocha twojego przyjaciela?

   Usuń
 8. Zayn:Czy oprucz miłości jako brat do Rivian czujesz chociaż w najmniejszym stopniu miłość miłość ? Pociąga cię w jakiś sposób ? I czy miałbyś za złe któremuś z przyjaciół gdybyś dowiedział się że zaszło coś pomiędzy którymś z nich a Riv ? :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zayn: Ech, czemu zadawanie takich trudnych pytań, musi leżeć w naturze człowieka? To zdecydowanie potrafi zdołować.
   Jeśli chcesz wiedzieć... To sam nie bardzo rozumiem swoje uczucia względem Riv. Nigdy nie byłem zbyt dobry w tej całej "miłości" i pokazywaniu swoich emocji, zatem nie potrafię konstruktywnie odpowiedzieć na to pytanie. Niemniej jednak... ta dziewczyna ma w sobie coś, co przyciąga mnie do niej niczym magnez. Czasem nie jestem w stanie oderwać od niej wzroku. Nie akceptuję również mężczyzn, którzy kręcą się wokół niej. Do tej pory tłumaczyłem to zwykłą, braterską troską, jednak teraz... Cóż, myślę że fachowo nazywa się to "zazdrością".
   Jeśli chodzi o moich przyjaciół.... Z całą pewnością nie byłbym z takiego faktu zadowolony. Dobrze znam chłopaków i wiem, że święci nie są. Nie wybaczyłbym gdyby ktoś ją zranił, bądź zrobił coś wbrew jej woli. Nie mógłbym również żyć spokojnie z wiadomością, że pomiędzy którymś z nich, a nią, doszło do czegoś znacznie poważniejszego.

   Usuń
 9. Liam: Co czujesz w stosunku do Rivian? Chciałbyś, żeby z Waszej znajomości wynikło coś więcej? No i ostatnie pytanie: czy chcesz (zrobisz to) przespać się z Riv?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liam: Zdecydowanie niepewność. Nasza znajomość nie zaczęła się najlepiej, co jest tylko i wyłącznie wynikiem mojej własnej głupoty. Bardzo ją skrzywdziłem, jestem tego świadomy i nawet wiedząc, że mi to wybaczyła, nie jestem w stanie wyzbyć się wyrzutów sumienia, które za każdym razem zżerają mnie od środka, gdy Riv pojawia się w pobliżu mnie. Cenię to, że dała mi drugą szansę i pragną ją wykorzystać jak najlepiej.
   Twoje pytania są dość... osobiste i zawstydzające. Sądzę jednak, że nie mam prawa chcieć, aby pomiędzy nami było coś więcej, poza zwyczajną znajomością dwojga ludzi.
   No Boga! Skąd taki pomysł?! Znaczy się... Nie to, żeby czegoś jej brakowało, naturalnie ładna z niej dziewczyna, jednakże... Ech, po prostu uznajmy, że nie było takiego pytania.

   Usuń
 10. Zayn:
  Dlaczego tak bardzo nie lubisz Harry'ego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zayn: "Nie lubię"? Hahah, to bardzo delikatne i ładne określenie tego, jakimi uczuciami darzę tegoż osobnika. Ten irytujący koleś z mopem na głowie, zbyt często miesza się w sprawy, które zdecydowanie nie dotyczą jego osoby. Wspominałem, że nie toleruję wścibstwa?
   Do tego nieustannie zgrywa niewinnego, wspaniałego przyjaciela Rivian.... Jestem pewien, że buntuje ją przeciw mnie. Jak niby wytłumaczyć to, że Riv ciągle ślepo staje w jego obronie i jest święcie przekonana, że ten dupek nie jest w stanie jej zranić?

   Usuń
 11. Zayn:
  Przecież przyjaźnisz się z Harrym....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zayn: Mała poprawka skarbie... PRZYJAŹNIŁEM SIĘ. Bynajmniej czas przeszły.

   Usuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Rivian:
  Co cenisz w Liamie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rivian: Wydaje mi się, że tą niesamowitą dojrzałość. Wiem, że brzmi to zabawnie, szczególnie po tym co przez niego przeszłam, jednak nie da się zaprzeczyć, że wśród tej całej bandy samców, to on ma głowę na karku i jest najrozsądniejszy. Zawsze stara się nas odwieźć od kłopotów, a kiedy już coś zaczyna się chrzanić, bierze odpowiedzialność na siebie i naprawia to. Takie zachowanie jest naprawdę godne pochwały.

   Usuń
 14. Niall:Jak widzisz sytuację pomiędzy Zaynem a Rivian ? ;>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niall: Em, tak... No cóż, muszę przyznać, że ostatnio atmosfera jest dość... hmm, napięta? Tak, to chyba trafne określenie. Zachowują się co najmniej dziwacznie. Ale taki przykład! Raz patrzę, a oni siedzą szczęśliwi jakby ktoś im w kieszeń nawkładał, a chwilę później niemal skaczą sobie do gardeł. No to raczej normalne nie jest. Ale może się nie znam?
   Niemniej jednak myślę, że prędzej, czy później się pogodzą i wszystko sobie wyjaśnią - wkońcu nie potrafią się na siebie długo gniewać, coś o tym wiem.
   PS Mam wrażenie, że tylko ja jeden nie wiem o co chodzi!

   Usuń
 15. Warto dla dziewczyny poświęcać przyjaźń?
  Pytanie do Zayna i Harry'egp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zayn: Zawsze byłem zwolennikiem zasady, że żadna laska nie będzie w stanie skłócić mnie z kumplem. No bo jaka dziewczyna byłaby warta poświęcenia kilkunastu lat przyjaźni, dla, bodajże, kilkudniowego związku? Mało rozsądne, prawda?
   Aczkolwiek teraz, gdy znalazłem się w podobnej sytuacji, a tą "dziewczyną" jest Rivian, patrzę na to zupełnie inaczej. Nie popuszczę i jestem zdania, że bez względu na to jakie to będzie mieć konsekwencje, nie zamierzam wyciągać ręki do Styles'a. Przynajmniej nie w najbliższym czasie.
   Harry: Czy to ma być nawiązanie do mojej kłótni z Malikiem?
   Jeśli mam być szczery, to osobiście, do Zayna jako przyjaciela nic nie mam. Świetny z niego towarzysz i jeszcze nigdy nie zostawił mnie w gównie samego, jednak jeśli chodzi o jego stosunek do Riv... To najzwyczajniej w świecie nie trawię jego prostackiego zachowania. Postępuje jak kompletny ignorant i nie patrzy na jej uczucia. Nie pochwalam tego i nawet jeśli będę musiał zapłacić cenę wysokości naszej wieloletniej przyjaźni, to trudno. W tym wypadku Rivian jest moim priorytetem.
   PS Jednakże gdyby Riv poprosiła mnie o pogodzenie się z Zaynem to zrobiłbym to bez zmrużenia okiem, ot co.

   Usuń
 16. do Riv. Co czujesz do Liama?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rivian: Sympatię? Szacunek?
   Tak, wiem - brzmi idiotycznie, ale taka prawda. Bez względu na to co mi kiedyś zrobił, nie zmienia to faktu, jakim jest człowiekiem. Mądrym, rozsądnym, pełnym poświęcenia... Jako jedyny ma głowę na karku i nie robi niczego pochopnie.
   A jeśli nawiązać tu do jego wyskoku w przeszłości - to komu nie zdarza się popełnić jakiegoś błędu? Wkońcu nikt nie jest idealny, nawet Liam James Payne.

   Usuń
 17. Do autorki: jak wyobrażasz sobie postać Riv? I Molly czy tam Millie ;_; (tzw. kto mógłby je "odgrywać"?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi Ci o wygląd, to wyobrażam sobie je mniej więcej tak:
   Rivian:
   http://img.zszywka.pl/1/0201/w_3795/ludzie.jpg
   Millie:
   http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27964.jpg

   Chyba, że źle zrozumiałam ;d Jeśli tak to z góry przepraszam ^^'

   Usuń
 18. Niall.... Biedaku zawsze bez informacji <3 masz kogoś na oku? ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niall: To niesprawiedliwe, prawda? *dąs*
   No pewnie! Mojego słodkiego klopsika Lanę!
   PS Ale nie wspominaj, że tak ją nazwałem... Nie przepada za tym.

   Usuń
 19. Harry
  Kochasz Rivian? Może jesteś nią zauroczony?

  OdpowiedzUsuń